+ 48 662 426 216 | + 48 577 992 633 |   info@miostilebutik.pl   |   KONTAKT

O nas

Witamy Cię w Mio Stile Butik, sklepie internetowym stworzonym z miłości do mody. Pragniemy, aby każda kobieta czuła się pewnie, atrakcyjnie, wyjątkowo i za razem wygodnie w swojej stylizacji. Nieustannie śledzimy i podążamy za najnowszymi trendami modowymi. Uwielbiamy tworzyć różne zestawienia, eksperymentujemy z fasonami i kolorami, dlatego bez trudu znajdziesz tu stylizacje, które nadadzą się na co dzień oraz na mniejsze i większe okazje. Baw się z nami modą!

Nasze kolekcje przygotowujemy z największą starannością, dbamy przy tym, by odzież, którą Ci oferujemy, była najwyższej jakości. Znaczna większość modeli ubrań pochodzi od sprawdzonych, polskich producentów, a wszystkie produkty, które oferujemy w naszym butiku są przez nas wcześniej osobiście sprawdzane, widzimy je i dotykamy – nie kupujemy „kota w worku”. Same jesteśmy zakochane w każdej rzeczy w naszym butiku. Pragniemy spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientek, dlatego z przyjemnością pomożemy Ci w doborze stylizacji. Po to tutaj jesteśmy. Dołożymy też wszelkich starań, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej i abyś była zadowolona z zakupionego produktu. Jeśli przyczynimy się do uśmiechu na Twojej twarzy to będzie dla nas największa nagroda i satysfakcja.

Potrzebujesz rady? Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Serdecznie zapraszamy też do zaglądania na naszego Facebooka i Instagrama.

Udanych zakupów!